| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau si eu chestii gen : Mama ta este asa de urata ca atunci cand se duce la plaja si se aseaza pe nisip, pisicile incearca s-o ingroape.

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Maica-ta e atat de grasa ca atunci cand i-ai dus chilotzii la spalatorie..au zis ca nu spala parasute
Ma-ta e atat de grasa, incat atunci cand a fost pe plaja o balena a intrebat-o:vrei sa fi sotia mea?
Mama ta e atat de grasa incat atunci cand s-a urcat pe cantar acesta a zis "Va rog, pe rand!"
Mama ta e atat de grasa incat unii oameni se antreneaza fugind in jurul ei...
Mama ta e atat de urata incat atunci cand au scos-o din ma-sa, tatal ei care era alaturi a zis: "Bravo, doctore, i-ai scos ficatu'".
Mama ta e atat de urata incat atunci cand intra intr-o banca se opresc camerele de supraveghere.
Mama ta e atat de urata incat a facut o ceapa sa planga.
Tadaaa smug

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Mă-ta e atât de grasă...pentru că îi dau biscuiți după fiecare partidă de sex cu ea.

| Polaris a răspuns:

Mama ta e atât de grasă încât este centrul unui întreg sistem planetar.

| AnneBre a răspuns:

Mama ta este atât de grasă încât nu ne pasă.

| SpawNury a răspuns:

Mama ta e atat de grasa incat traiesc mereu cu frica de tsunami in mine.