| TDGMeebu a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen..."Palalila Palala, ce misto e viata mea."
Scurte.
"doamne, fratemeleu!"
"De ce eu? De ce tot timpul eu?"
etc. etc...
Mersi mult kiss

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

1.Ma dau cu sania in frigide
2. Ti-as sparge dintii... dar de ce sa te-nfrumusetez?
3.Doamne,ce prost esti! Da, tu ala care te holbgezi la statusu' meu!
4.Foaie verde solz de peste uite prostu' cum citeste.
5.Ca tine gasesti si in Recycle Bin.Ca mine nu gasesti nici pe google.
Sper sa-ti placa!winking

3 răspunsuri:
| OxiiiLineage a răspuns:

Nu beau Nu Fumez Nu injur. Sa-mi bag... [incepe cu p] iar am scapat tigara in bere.

Cand am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii m-am lasat de fumat. Cand am citit ca alcoolul dauneaza grav sanatatii m-am lasat de baut. Cand am citit ca sexul dauneaza sanatatii m-am lasat de...citit laughing
scuza-ti limbajul dar asa sunt laughing

| Baiaaanca a răspuns:

G? dil o musca.

| crissmarya a răspuns:

Nu lucrez in zilele care se termina in "i" si in weekenduri