| bolly a întrebat:

Vreau niste statusuri de indiferenta.asa mi de misto! mersi. funda!:*

1 răspuns:
| Spiiriduş a răspuns:

Hello love struck Uite aici cateva :

Avem ceva ce voi nu o sa aveti niciodata.uN suflEt de copil in orice situatie!
# Dar de maine dimineata cine-ncepe o noua viata?!
Deschide ochii, iti soptesc la ureche ca viata e tarfa si tu esti suflletul ei pereche!
Un suflet de copil ce refuza sa creasca. ti-am spus! mi`e egal cu 0 ce spune lumea asta proasta.
Am talente, am tupeu, da n'o fac...nu'i genu meu.
Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…

Nuu` t` c0mpara cu mine, vrei s` jucam X sh 0? Bine, pun eu X acum pune`te p` tine: 0 :X
Ascunde`te dupa un zambet fals dar dulce!
O persoana desteapta… zambeste,tace si… TE FACE.
nu mă cunoşti. spui că sunt fiţoasă.te privesc atent şi.ţi spun: chiar crezi că.mi pasă?
Nu mai sunt fetita pe care o stiai acum imi aprind o tigara cand te vad cu ea.
Si imi spui ca ai tupeu?! iubireeee u ai tupeu doar daca vreau eu :X
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu love struck.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
nu prefera frumusetea care este in zadar, ci prefera caracterul care este atat de rar :X
Din tot ce’a fost intre noi nimic nu regret sh parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau.

Sper ca sunt bune`laughing). Ciussss`big hug :*.