| girl4you987 a întrebat:

Vreau si eu statusuri scurte si la obiect... fara site ...mersi:*

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare!

• Fereste - te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului
• E mai rusinos sa nu ai incredere intr - un prieten decat sa fii inselat de el.
• Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa - ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.

Nu te ataşa de mine... având impresia că din cateva gânduri citite şi câteva poze mă cunoşti şi ştii ce fel de persoană sunt."

Sunt cateva nu? Pa!