| Ţepeşu a întrebat:

Vreo idee?
http://i.imgur.com/10vYq.png
Unde mai postez raspunsul? :-?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai nou nu mai poti raspunde la intrebarile la care s-a pus funda...siteul asta devine mai retardat pe zi ce trece

| PotcaPădurii a răspuns:

Ii raspunzi cuiva, iti ceri scuze de si te doare fix in teapa si scrii raspunsul.

| AlinaaAli a răspuns:

Raspunzi la altcineva oh go on
Persoana respectiva, o sa sara ca si arsa ""ce imi raspunzi mie, ca n-am pus eu intrebarea?" iar tu cu o calmitate de nedescris, ii spui, "stai domnita, nu te agita, scuzoaiele mele, nu se mai repeta!" si gata, te-ai scos!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Aici:
Motanul meu şi-a prins *oaiele în aspirator, ce să fac?

| GhostStar a răspuns:

Nu pot sa inteleg cum tu ai 80k de puncte si eu de abia 26k...Si eu sunt mai vechi(prafuit).
*forever alone idiot mode off
Deci nu sunt singurul care are asta...