| Cristea468 a întrebat:

Vreți să adăugăm și ceva umor la aplicația asta?
Dacă da, atunci cei care se află peste vârsta de 18 ani sau sub, să zică o experiență reală amuzantă când erați sub influența alcoolului

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe, dar nu mai tin minte laughing

| Tovarasul a răspuns:

Faptul ca la 3 dimineata stateam in genuchi pe gazon si eram udat cu apa de la put laughing) si apoi m-am dus in oglinda si imi puneam capul in ea

| someonesomewhereee a răspuns:

Mpai, de Crăciun m-am făcut muci? si un prieten mi-o dat o mandarina sa mananc ca "poate imi revin" si nu o puteam desface, am aruncat-o pe geam si am strigat "mandarina tampita" si um. porecla mea a ramas mandarina tampita laughing)) sau odata am baut "din greseala" bere cu alcool si am inceput sa cant in masina, apoi plangeam, am ajuns acasa si m-am dus in camera mea, m-am pus in pat si continuam sa plang fara motiv?