| luetA a întrebat:

Cum reactionati si cum va comportati cand sunteti sub influenta alcoolului?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt cam ametit. Si atat. Nu sunt violent si nici nu incep sa rad fara rost sau stiu eu alte lucruri.

| Elena1234456 a răspuns:

Rad din orice si zic tot ce gandesc pe fatahee hee e cam nasol, risc sa pierd tot ce am cladit acesti ani happy.

| monyk a răspuns:

Buna, nu prea imi place alcoolul, am mai baut la ocazii specialehee hee...de exemplu de revelion am baut si mai odata, deci de 2 ori in viata mea m-am imbatatbig grin.
Ce pot sa zic...cand eram beata stiu ca radeam non-stop din orice prostie si glumeam, imi luam iubitul in brate, vorbeam aiurea, cantam de numalaughing, mergeam pe 7 cararihee hee.
In schimb prietenul meu cand e sub influenta alcoolului are chef numai de ceartahee hee.

| JustMe a răspuns:

Rad din orice, nu merg drept, cant si fac chestii aiuria, gen sarut oameni necunoscuti sau chiar fete, zic chestii ciudate la necunoscuti si am o gramada de energielaughing

| madagascar a răspuns:

M-am ametit o data(dintr-un pahar de vin cei drept) si ma apucat rasul, dupa care am adormit si a doua zi de dimineata nu am auzit ceasul, nu beau decat acasa si foarte putin, nu tin la bautura.

| Happyness a răspuns:

Rad thinking mereu laughing din orice

| sasha a răspuns:

Sunt foarte agresiv, iar cand sunt cu iubita mea sunt extrem de gelos, nu imi ranesc prietenii, iubita, doar pe cei care se uita la mine cine stie cum mi se pare mie ca se uita, sau unu numai sa treaca pe langa iubita mea si sa o atinga din greseala, pfff iau foc, lovesc indiferent ca e de 2 ori mai mare ca mine, si de batut fete nu bat chiar daca ma mai dispera unele curve care se imbata mai rau ca mine, dat tu?

| godmusthateme666 a răspuns:

Eu cred ca fac cel mai urat! :))
Dansez precum MJ http://static.thehollywoodgossip.com/......51x479.jpg pe manele!
:))))))))))))))

| vyolycy a răspuns:

M-am imbatat de 2 ori...nu fac rau doar ca vb mult prost si fara rost, raz de toti din orice si cate odat ma balbai, daca vrei sa ma tragi de limba atunci e ocazia cea mai buna. aaaa si sa nu uit cand ma ridic dupa scau zici ca0s pikta din luma merg parca zici ca, klc in gropi. asa e si iubitu meu suntem foarte prosti la bautura pentru ca vb gura fara noilaughing

| luetA explică:

Eu sunt cel mai pasnic om de pe pamant.Ma inteleg cu toata lumea.Rad,dansez pana nu mai pot si din cate mi-au spus prietenii sunt si amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai fost de la revelion ca lumea dar sint precaut.