| WandaDeCapsuni a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare de cand erati mici?happy

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Hmm...
Păi eram la grădiniță și mă jucam cu un băiat
Și tot ne-am jucat până mi-a venit să mă duc la baie
Dar la cat era de mare pasiunea mea pentru joc am uitat să mă duc
Iar când m-am ridicat am făcut pișu pe mineerolling on the floor
Am fost nevoită să rămân jos până a venit mami
Partea proastă e că era varăăăă laughing
Nu știu cât de amuzantă dar acum cand îmi aduc aminte râd
Sau eram odată cu grădinița prin parc
Si eu cu o colega nu am auzit cand doamna ne-a strigat ca plecam
Si am ramas acolo laughing "ostatice"
Si tot acolo era un nene care avea problema. la un pricior si ne-a rugat cu cireșe, dar eu nu am luat, in schimb colega mea a halit totlaughing
După a apărut mami disperată love struck
Și am ajuns acasa cu bineelove struck

1 răspuns:
| kat2108 a răspuns:

Cand i-am spus varalui meu ca il plac, aveam 5 ani, lol. si acum mi-e rusine sa vorbesc cu el.