| totGumã a întrebat:

WTF? Asta e gogu? Adica tipu' de la avatar?
http://www.TPU.ro/utilizator/drnn

E mai urat decat credeam frate!

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Whoaa daca asta e el, atunci pot spune ca e printre putinele motive ce m-ar face sa devin gay rolling on the floor

(WTF?! 0_0)

| LoL a răspuns:

Partea buna e ca nu e un mincinos.chiar are fata de gay

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce fular bengos ai gogule!

| MoonLight a răspuns:

Gogule esti chiar... *gandindu-se 3 ore* ok...e sincer baiatu`!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Si tu esti miss univers sau ce? el macar pune poze cu el, si e chiar dragutlove struck

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Corect.Macar el pune poze cu el.Si ce e asa amuzant la intrebarea ta ca nu arata prea rau.

| Loveis4free a răspuns:

*pitzi mode on*
Ch3 av3tzi totz! ce ehl? sunt3tzi ch!@r r@! Nu v3d3tz! c3 bine @ @sorth@t ful@rul @l@ mi$to raw de tot.As vr3@ $hi 3u unul.B@!@tul @th@ 3 sup3r th@r3.Vr3@u s@ m@ comb! in cu 3l.
*pitzi mode of*
Mda... daca ti ochii inchisi e posibil sa nu vomiti cand te uiti la el.

| totGumã explică:

Hopa ma, vedeti sa nu va indragostiti!

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Da,eu sunt!

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Fular roz!? serios?

Răspuns utilizator avertizat