| Prajitură a întrebat:

Zebrele sunt albe cu dungi negre sau negre cu dungi albe? >[:] Argumentati laughing)

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt corcite!

| Malvina24 a răspuns:

Negre cu dungi albe. Iata mai multe aici:

http://www.tpu.ro/......ngi-negre/

| alessutz11 a răspuns:

Zebrele nu au dungi! Ele au buline, dar este o iluzie optica, si de aceea noi le vedem cu dungi. De fapt, girafele sunt singurele care vad zebrele cu buline. Tocmai de-aia vreau eu sa fiu o girafa. (Si-asa sunt destul de inalta.) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JustMusic a răspuns:

Un calut, infractor evadat de la zoo deci e calut in pijama cu dungi

| Casiana a răspuns:

Who careslaughing?

| DildăuPaispe a răspuns:

Albe cu dungi negre

| wizopo a răspuns:

Pai europenii spun ca sunt negre cu dungi albe si africanii spun ca sunt albe cu dungi negre dar nu stiu de ce.

| 202 a răspuns:

Total! zebrelesunt cu dungi albe negre si ele albe negre big grin

pentru ca sunt
ZEBRE :d
rolling on the floor

| Patry a răspuns:

Zebrele sunt albe cu dungi negre in niciun cas altfel [-( Uite poza:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Lalala a răspuns:

Zebrele sunt vargatewinking