| pitikaaa a întrebat:

Ziceti-mi cele mai haioase intamplari din viata voastra. Vreau sa radhee hee. Raspunsul castigator il voi alege pe data de 20.08.2010! Ia sa va >vad:

Răspuns Câştigător
| Larisa_7991 a răspuns:

Uite mi-am adus aminte o faza pe care am facut-o acum cateva sile si pe care nu o voi iuta tota viata.Eu locuiesc la curte iar geamul din baie da afarahee heePana aici totul ok.ma-m gandit eu sa ma duc in frigider, sa iau ketchup-ul si sa imi torn in palma.hee heeMa-m dus afara si am dat un tipat ca din ecou si am pus mana pe geam. Dar stai faza tare era ca mama facea baielaughingrolling on the floor)Cand a vazut mana aceea rosie a inceput sa tipe si sa iasa alarmata din baielaughingUsa se blocase.Vai ce am ras amandoua dupa, nu credeam ca o sa sperie in halul acestalaughingMai am cateva haioase, dar poate cu alta ocazie ti le povestesc
Te pup:*

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai nu e de fapt intamplarea mea, ci a unor prieteni! Pai era in bucuresti acum cativa ani si isi luasera astia o masina de la dezmbrembrari sa o repare sau ceva de genu, dar cand au adus-o in fata blocului, au adus-o in panta, cu frana de mana trasa si jos era lac( nu mais tiu cum se numea ), si cand tot familionul era in masina, se strica frana de mana si incepe sa o ia la vale! fiecare a sarit pe unde putea!, unu cand a sarit a s-a lovit de o masina parcata pe margine! si pana la urma a ajuns pe lac! noroc ca era iarna si ca era lacul inghetat, desi nici acum nu stiu cum a rezistat gheata la greutatea masinii!

| Malvina24 a răspuns:

Eram cu varamea ne duceam la tren si am trecut pe langa un rau si ii aratam lui varamea ca erau niste flori frumoase galbene pe partea cealalta a raului,cativa metrii ami departe de acele flori erau 2 fete pe ''plaja'' care se sarutau cu foc.Am ramas in loc cu varamea si ne holbam.La un moment dat cele 2 si-au dat seama ca ne uitam la ele si s-au ridicat de jos si s-au aruncat in rau ramand cateva seunde la fundul apei apoi au iesit stand cu spatele la noi-probabil le-a fost rusine,noi radeam ...

| Marry:X a răspuns:

Buna.Sunt multe intamplari faine, dar o sa iti zic doar cateva.Eram la o pomana la unchiul meu.Si eu ajutam, punand pe acolo pe masa, mancarea.Ne grabeam noi sa asezam repede mancarea si la un moment dat, cum stateam eu aplecata peste masa, nu am observat ca un baiat era pe acolo si imi aducea farfuriile si i-am dat un cap in gura in plin.Iti dai seama cum m-am simtit.Sau alta intamplare funny, e de acum.Eram la mare si imi ajungea apa cam pana la sani. Discutam cu mami si la un moment dat am simtit ca cineva ma trage disperat de picioare.Incepusem sa tip de se uita toata lumea la mine si persoana respectiva nu isi dadea seama si tragea in continuare.Pana la urma a iesit de sub apa si a zis ca m-a confundat cu fata lui.Am tras o sperietura urata, dar apoi era amuzant. Povesteste si tu.Pa,pa.

| Bebelushaaː a răspuns:

Pai una dintre fazele haioase a fost la banchet blushing Ne bagase o melodie orientala. Si eu dansam cu o fata, si la un momentdat vine profu` de mate si ne zice:"Fetelor nu dansati bene, asta e cu pasi" si ramasese cu un deget in aer si se uita la noi 2. dupa vreo 10 sec in care am stat mutelaughing i-am zis: "Ne aratati anul asta?" si el se uita socat la noi:" Nu e cu pasi, am gresit" laughing si pleaca la masa lui [p. s era cam ametit big grin] A si inca o chestie amuzanatabig grin Am fost la un bar din Brasov unde am baut "Aere de gasca in balta" iar soramia "purcelushu schiop'" love struck
Pupici :*

| Scuturici a răspuns:

Asta nu e ontamplare haioasa a mea ci a tatalui meu: stiti ca la o inmormantare se ia o gaina si se arunca peste groapa... tatal meu e era la inmormantarea bunicului meu(tatal lui cu cei 2 frati a lui)si cand se termina slujba toata lumea se uita la el si il intreaba pe fratele lui : ''si eu ce boala trebuie' sa fac cu gaina asta" si a pufnit in ras laughing)laughing)laughing deci va dati seama si era si la inmormantare laughinglaughing

alta intamplare haioasa :tot la inmormantarea bunicului meu eu cu soramea varamea si un baiat dansam pe mormantul bunicului meu! 1 cryingsadcrying(crying aveam cativa amnisori laughinghappyhappylaughinglaughing

a-III-aAlta data faceam cu mana la masinile de pe strada si un sofer ne facea si el cu mana si era sa faca accident. Apoi s-a infuriat si-a incuiat masina pe mijlocul strazii si a fugit dupa noi.

A IV-aAlta prostie : Eu impreuna cu niste fete am chemat niste taxiuri in fata blocului la mine. Taxiurile au venit iar oamenii erau revoltati "Cine o fi chemat taxiurile aici, o sa plateasa...'. Asta a fost o parte amuzanta a vietii mele, sper sa te fi amuzat

| FataTPUpunctRo a răspuns:

laughing Pai anul trecut la scoala si trebuia sa ies pe hol m-am intalnit cu niste baieti. Si aia nu stiu ce varbeau de mine si radeau. Si eu am vrut sa-i dau un sut in cur la unu. Cand sa-i dau picioru laughing am facut ca in filmethinking zice-ai ca am cazut pe o banana cand sa ridic picioru. Dar de fapt nu calcasem pe nici o bananalaughing

Si multe altele

| Albertt a răspuns:

Cel mai amuzant a fost cand eram prima data indragostit si ea si eu punem tota lumea sa intrebe ma ma place da ori nu altii da altiii nu ma rog si la un momendat mergem in sat si ea statea m-am asezat unu langa altul si dupa 2 min incepem vorba de aia alea asa si cand colo ne uitam asa ca prostii unu la altu eu intorcem capul si ia ne apropiam si mai si mai apoi cu fata si cand colo vine mamaisa salut hay ca e tarziu sa plecam a 2 zi am continuat si a mers totul perfect si ne-am sarutat da a fost ceva ciudat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu daca e chiar haios dar de curand am fost la dentis ca ma durea maseaua si cand am vazut acul mi-au dat lacrimile si nu am mai vrut sa o scot, si am plecat.

| DoLshica a răspuns:

Pai gen intr-o zi acasa tata manca si am venit sai povestesc despre accindetu la o fata si incepusem sa-i zic"si pe fata o urmareau 2 baieti si ea sa aruncat in fata masini" si tot ce ii ziceam eu acolo el se ita la tv si dupa aia dp ce am terminat de spus el m-a intrebat " ce`i asta banc?" deci a fost pur si simplu penibillrolling on the floor sau intr-o dimineata am fost cu o prietena pana la un magazin si am trecut pe la un bloc in care trebuia sa ma mut eu (dar nu m-am mai mutat) si era atat de cald afara iar ea cand a vazut blocul mi-a zis" era misto daca stateai
aici" desi acolo la scara era f umbra ca aveau pomi inalti si na. iar eu i-am zis" da ca e umbra" ( dar am zis serios) iar ea a inceput sa rada si am intrebat-o de ce. dar blocul acela era aproape de blocul unde stau eu si ea razand mia zish" tu esti nebuna ziceam ca daca te mutai aici puteam sa vin sa te iau afara ca e aproape" laughing