| Anonima1611 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste provocari foarte amuzante. si ceva ce sa intreb la adevar.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.

| blueangel99 a răspuns:

1. Saruta persoana din dreapta ta(obraz, frunte, sau buze depinde pe cine provoci)
2. Suna o prietena si spune-i ca actorul/cantertul tau preferat e la tine in dulap
3. Sari intr-un picior 2 minute
4. Danseaza ca Michael Jackson 30 de secunde
5. Imita un animal
6. Mananca ciocolata cu ketchup
7. Danseaza Hula
8. Pune-ti la status pe Facebook/mess ''Chiaun dupa 3 beri brune baute la nunta cu (nume de fata) laughing)) ''
9. Canta (minim 30 sec) '' Ai seu te pego'' (sau alta melodie de genu, provocarea asta e bine sa o dai cuiva care stii ca nu prea are voce)

De intrebat la adevar :
1. E adevarat ca l-ai sarutat pe?
2. Ai vise perverse cu?
3. E adevarat ca iti place de (nume de cantaret/formatie etc)?
4. Ai vrea sa pleci intr-o vacanta exotica cu?
5. E adevarat ca ai mers la un film horror cu X si l-ai imbratisat cand te-ai speriat?
6. E adevarat ca ai dormit cu capul pe banca la ora de mate?

Si cam atate pentru acum, daca imi mai vin in minte cateva, o sa iti mai scriu. Sper sa-ti placa.

| suităr a răspuns:

N-avem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezbraca-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocare : Pune-ti poza cu tine la avatarbatting eyelashes

| Anonima1611 explică (pentru anonim_4396):

De ce vrei sa ma vezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima1611):

Te-am vazut deja laughing