| XatomisX a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste provocari nebune, haioase, de oricare.

Răspuns Câştigător
| Frunziix3 a răspuns:

Sa sara pe geam! Cea mai folosita. Glumeam!
Uite cateva care mi-au venit pe moment:
1.Striga pe geam: Sunt...(aici pui ce vrei tu)
2.Dezbraca-te!
3.Du-te cumpara-ti un test de sarcina de la farmacie si fa-l!
4. Ia un ghiveci de flori si rastoarna-l pe jos! (Asta sa n-o folosesti la tine acasa. tongue)
5.Fa-ti un desen frumos pe fata cu pixul!
6.Da-i o palma peste (ma rog, unde vrei) lui X, Y, Z...(mai mult persoane)
7. Stai sa-ti dea o palma peste (unde vrei) X, Y, Z...(mai multi)
8. Taie-ti(cate vrei tu) fire de par din cap.
9. Arunca pe geam (un obiect care vrei tu)
10. Deseneaza-mi un (ceva obscen) tongue
Daca imi mai vin iti mai spun.winking

| XatomisX explică (pentru Frunziix3):

Asta cu testul e super da doar la fete merge laughing)))

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă ești la școală, le poți spune diferite chestii tâmpite profesorilor; pe strada, te iei de batrâni... iar la petreceri, veșnicile săruturi cu parchetul.

| AikkoxD a răspuns:

Să se radă în cap şi să-şi smulgă fire de păr din cur.

| Narfundo a răspuns:

Urineaza pe un caine care doarme sau sta lat.Crede-ma majoritatea baietilor accepta provocarea aceasta, desi toti sunt de acord ca e o provocare grea=)

| XatomisX explică (pentru Narfundo):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))) am facut pe cainele meurolling on the floor)))))))) si niste colegi si am ras 1 ora intreaga laughing)) si apoi am mai facut pe unul care dormea de pe stradarolling on the floor

| Narfundo a răspuns (pentru XatomisX):

))))))))

| Corina_Bandila_1991 a răspuns (pentru XatomisX):

Cat de timpit poti sa fi sa faci asa ceva? Mi-ar placea sa se pise toti canii pe tine! Tampitule

| TooNight a răspuns:

Iti zic eu cateva:
-Bea cola cu mentosane.(Fantana arteziana in gura)
-Ia otet si bea cu sare.(Iakkks)
-Arunca-ti caietele de pe geam si apoi du-te dupa ele.(Plictisealalaughing )
-Fa ca indienii in timp ce fugi in jurul unei banci/unui leagan.(In parc)
-Opreste un om pe strada si spune-i ca esti de la spitalul de nebuni,si sa te duca inapoi la spital ca tii frica(am incercat eu,ii fain sa fii cu cineva,mori de ras)
-Sa te uiti toata ora la un profesor(frumos, urat, cum vrei tu, dar toata ora)
-Sa lipesti capacul de la wc noaptea(sa nu intri dimineata in baie, vei avea o reactie terminata in voma)
Cam atat mi-o venit big grin
Funda?

| Subasu_David_1995 a răspuns:

Du-te la un batran de pe strada (da' necunoscut) si spune-i ca esti un extraterestru care a venit de pr planeta Toaletelor si ai venit pe Terra ca sa furi toaleta fetelor. Pe bune!

| Madalina-gabriela_Ionescu_1986 a răspuns:

Umbla in chiloti noaptea cu o lanterna

| Dinca_Roselino_1990 a răspuns:

Te provoc sa bei apa cu sare

| Stoica_Andrada_1989 a răspuns:

Pune scortisoara in capul tau apoi pune apa si du pa aia linge podea de la cea ramas.

| DeeaLolyLyzuBoom a răspuns:

1)Iesi afara în chiloți și sutien indiferent dacă ești fata sau băiat.
2)Roagati un prieten sa te tragă cu sania pe strada.
3)Du-te la un om și spune-i ca ai evadat de la școala de corecție și roagă-l sa te ajute sa scapi de bradicarti care sunt pe urmele tale