| anonim_4396 a întrebat:

1. Cum fac să aflu dacă la pensiune/hotel au camere ascunse în cameră?

2. A pățit cineva ceva de genul? happy

3. Cum fac să îmi păstrez intimitatea în locuri străine, în caz de există așa ceva?

42 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Pe la obiectele mici ar putea fi, acolo e cel mai ușor de ascuns.
Mă mir că iei așa ușor. Chiar și un simplu nud de femeie la baie stirneste mii de vizualizări, și zeci de mii de imaginații. Obsesia pentru sex e mare, de aceea sexul e unul din cele mai bine vândute lucruri din lume.

| Hammurabi a răspuns (pentru Mosotti):

Eu am subliniat că nu le poate face publice, să le pună pe vreun site gen xvideo. Despre asta era vorba.
N-ar risca nimeni pentru așa ceva. Să apară camera lui de hotel pe o filmare care poate fi reclamată?
Îți dai seama că proprietarul hotelului ar ține stick-ul cu filmările în seif de teamă.
Merită riscul să-ți pierzi afacerea și să plătești despăgubiri de te falimentează pentru o filmare de doi lei?
Că altfel, logic că poate spiona/filma și să facă și el o l@bă după înregistrări. Mare rahat.

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Asta sigur, nu are cum sa-l puna public, ar fi suicid curat ca si cariera si altele.
Dar ea nu se referea ca ala sa dea filmul public, ea se referea oricum ca nu ar vrea sa fie filmata.

| Hammurabi a răspuns (pentru Mosotti):

Eu despre asta vorbeam "Evident că nu aș vrea să mă dea vreunul la Antena 1 sau Protv, la știrile de la ora 7 " și "Legea e lege, dar te rog spune asta și site-ului xvideo"

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai aia nu au treaba cu legile.

| ZappyTv69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar sunt, cum crezi că sunt filmate? laughing Vine cameramanul cocoțat pe un dulap și va filmează?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ZappyTv69):

Deci atunci dacă sunt regizate nici conținutul nu este real sad laughing)?!

| ZappyTv69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Conținutul ca material video este cat se poate de real, că de-asta in vezi, dar "firul" acțiunii este fals.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Da! Cam la asta mă refeream happy sub nicio formă nu aș vrea să fiu filmată happy dar nici să apară vreun filmuleț prin media happy dar deci am înțeles acum happy ar avea de pierdut tot ei ca și pensiune/hotel happy deci nu se vor încumeta să facă nimic public happy

| Simpatic a răspuns:

Ceea ce ne-ai intrebat, tine de anxietate ca si tulburare, nu este ceva justificat in mare masura.
Da sunt cazuri in care anumiti obsedati, scapati de pe la spitale de psihiatrie au astfel de fetishuri si pun camere de luat vederi, mai ales acum cand orice dispozitiv de 2 lei poate fi cumparat de orice meltean de oriunde din lumea.
Dar asta nu inseamna ca peste tot exista astfel de camere.
Daca nu te duci in camera sa faci ceva precum in filme xxx, de ce ti-ai face griji?
Ultimul caz cunoscut in Romania a fost cu unul care a pus o astfel de camera in toaleta femeilor la un spa sau ceva, afacere detinuta de sotia lui. Tipul e bine mersi in arest, sper sa faca ceva ani de puscarie! Apropo sunt unii care au ucis oameni din culpa si nici nu au fost arestatiwinking e de rasu plansu, dar genul asta de 'spionaj obscen' care incalca limitele bunului simt si ale intimitatii chiar se pedepseste.

Pentru anxiosi exista dispozitive precum cele folosite de domnii de la serviciile secrete, dar cele performante sunt scumpe! Cele scumpe detecteaza inclusiv camere de luat vederi, microfoane, absolut orice device spion, dar da este nevoie sa stii sa le folosesti ca sa depistezi frecventa emisa de un televizor sa spunem de cea a unei camere de luat vederi, nu este chiar atat de simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Mulțumim!
Chiar clarificator. happy
Sperăm să nu se și adeverească ceva din ceea ce ați spus aici. happy
Și dacă am pus întrebarea probabil aveam multe în gând, dar m-o salvat natura.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca nu vor publica nimic, daca o fac o fac pentru ei si atat, doar asa ar face daca ar face.
Ca altfel pierd tot.
Insa nici asa nu se face decat extrem de rar daca e vreunul care vrea chestii reale, nu filme aranjate.

E exact cum vezi la TV reuniuni de smecheri mari asa in filme si vorbesc ei acolo (echivalent la filmele pporno, ssexy), si alta e sa vrei sa vezi real ce discuta ei acolo unde discuta si pui o camera pe acolo.
Ceva de genul.

Chiar daca e unu putred de bogat si are ce femeie vrea sau ca femeie ce barbat vrea, dar privitul la ce fac altii poate fi o fantezie in sine pana la urma.