Întrebare recomandată | alex495 a întrebat:

A fost cineva la Chisinau? Cum sunt drumurile in Rep Moldova?
Sta politia pe drum cu radare?
Vreau sa fac un circuit, Iasi-Chisinau si dupa sa merg la Suceava pe la Stanca Costesti sa ies la Botosani, cum e drumul pe partea aceea?

5 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

Drumurile din Rep Moldova sunt o idee mai proaste ca la noi. Iar politia nu e pe toate strazile, dar din cand in cand mai gasesti si cat un echipaj de politie. Pe mine nu m-a oprit nici unul.

| Katte a răspuns:

Drumurile din R. Moldova sunt mai proaste ca drumurile noastre, in unele locuri parca sari din loc, adica stii senzatia aia...

| Katte a răspuns:

La politie de abia mai vezi cate una trecand, dar lumea zice ca sunt ascunse

| alex495 explică (pentru Katte):

Ma refeream la radare. Ii poti da talpa sau sa merg cu grija ca mai stau baietii?

| Katte a răspuns (pentru alex495):

Pai depinde, daca ai nevoie urgent, te poti duce lol