| anonim_4396 a întrebat:

Ați călătorit cu vreun autocar (în țară) de la companiile "Comanto Trans", respectiv "Sir Trans"? M-am uitat adineauri pe net la rezervări și am văzut că-s multe locuri libere. Am vreo șansă să îmi cumpăr bilet pe loc? Mâine, dacă are vreo relevanță.

Răspuns Câştigător
| adelina19 a răspuns:

Da, sa zicem ca da. eu in tara am mers doar cu Ognivia tour. dar daca acolo zice ca sunt locuri libere, normal ca poti merge.winking

| Laura a răspuns (pentru adelina19):

Mersi, am găsit. Nu de alta, dar până acum am mai mers o singură dată cu autocarul și atunci m-am târguit un sfert de oră cu șoferul că nu vroia să-mi vândă bilet că nu făcusem rezervare; chiar dacă era gol.

1 răspuns: