| anonim_4396 a întrebat:

A mai fost cineva la Baile Olanesti? Cum mai arata?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am fost la Olanesti, aici se trateaza boli ale aparatului digestiv, cai urinare, respiratorii.Este o statiune balniara de interes general cu activitate permanenta si ocupa primul loc printre statiunile balnioclimaterice din Romania. Aici se gasesc izvoare naturale si prin foraje, care sunt folosite in cura interna si externa.

| Elena1234456 a răspuns:

Da am fost, chiar este frumos, aeste o piscina frumoasa si are chiar si Pupaza(din traznitii) o pensiune...este frumoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, arata bine, baza de tratament este buna daca mergi la hotel, in rest aceleasi izvoare usor modernizate, drumul pana la ele este era in santier, s-au construit cateva pensiuni si un hotel nou, in rest toate vechi.

| 360concept a răspuns:

Ai aici un Tur virtual creat de noi: http://www.360concept.ro/panorame/olanesti/ultimatetur/360concept.html
Vazand acest tur virtual cred ca ti-am raspuns la intrebarea cum arata. E o statiune care a fost renovata. s-a construit si un strand acoperit si urmeaza sa fie construite 4 piscine pe plaja de langa izvoare.