| Criiss16 a întrebat:

Africa sau romania?! ajutati-ma va rogsad eu acum sunt intr-o alta tara si as vrea ca vara asta sa merg in romania dar...parintii mei vor sa mearga in africa si eu imi doresc sa vizitez africa de cand eram mica... ce sa fac?crying nu stiu ce sa aleg...sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai sansa sa vezi Africa eu zic sa alegi Africa; in Romania o sa iti fie mai usor sa calatoresti si de una singura, pe cand in Africa nu deci eu as alege AFRICA happy

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde ce vrei sa experimentezi. Saracie, peisaje frumoase si oameni cu bune si cu rele sau saracie, caldura, animale si diverse boli exotice. Eu as merge in Africa.

| andreutz a răspuns:

Romanica... fara discutie :X

cristian
| cristian a răspuns:

Cati rromanes si cata saracie este in Romania asa ca in scurt timp depasim Africa.

| Parintele a răspuns:

Africa! Nu ai cum sa experimentezi saracie! Depinde unde mergi.saracie vezi si aici in Romania.(pentru psiholoaga: cred ca ai fazut Africa doar la TV; fara suparare)

| cely a răspuns:

De tine depinde. Romania e frumoasa si daca ai amintiri car te leaga, meritasa vii in tara

| hugin a răspuns:

Africa Romania la anul happy

| Florinna a răspuns:

La negrii

| alextoxic a răspuns:

Eo zic sa mergi totusi in africa pentru ca in romania poti sa tot vii dar nu pierde sansa care ti sa oferit ca nu mai stii cand o sa mai ai aceasta ocazie...
have fun in africabig grin