| mariusalex2019 a întrebat:

Am achizitionat o vacanta la inceput de an in iulie, mi s-a amanat vacanta de tot, iar agentia cica imi ofera voucher sau in septembrie alta vacanta. Eu nu pot nici una din variantele lor, de exemplu varianta cu voucher am intrebat sefa la munca pentru decont si nici ea nu stie. Ce fac in situatia asta, imi pot recupera complet banii inapoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident. Cere returnarea integrala a banilor.

1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Ceri returnarea banilor.

Dar voucerul nu are legatura cu locul tau de munca. Este oferit de agentie si cu el cumperi alta vacanta cand vrei tu. Nu primesti bani pe el.