| alexfaceproiectlaromana a întrebat:

Am asa o intrebare, daca ati putea zbura acum, oriunde ati vrea, ce loc ati alege. Eu probabil New York. Stiu ca e cam boring raspunsul dar am asa un vibe de octombriewinking Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Undeva in arhilepagul japonez, pe insula Hokkaido sau in Tokyo si/sau Auckland (Noua Zeelanda) acasa la Frodo.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

India

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil in Japonia sau poate in Vegas (iar).

New York ul l am vazut... parca nu as mai calca pe acolo prea curand

| 1Alexa18 a răspuns:

Eu as zbura pe varful casei si apoi mi~as da drumul in jos pana la sfarsitul acoperisului, apoi as repeta.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Undeva la tropice pe o plaja.