| Mirceaxo a întrebat:

Am nevoie urgent de un avocat din danemarca stiutor de limba romana sau maghiara. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de un avocat din Dk? Nu ai sa gasesti avocat danez care sa stie romana sau maghiara! Doar cu tranzlator! Uite aici un nr din Hillerod firma de avocatura 78766213 daca iti este de ajutor.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si pe siteul asta asta o sa gasesti numai avocati! Asta este un site pe care intra foarte multi tineri care n-au alta treaba de cat jocurile si cativa pensionari ca mine. Nici un avocat nu intra si te rog sa ma crezi ca am cativa ani buni de cand sunt pe acest site.