| val19 a întrebat:

Am o întrebare: de la aeroport se pot cumpăra bilete pentru atunci când sunt la aeroport? Întreb asta ca am auzit că se pot cumpăra bilete online cu mult timp înainte...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cand cumperi din aeroport te costa foarte mult. E bine sa cumperi online, chiar cu o luna inainte, te costa mai putin. Am venit din Anglia in noiembrie, cu bilet cumparat online in octombrie, cu 28 de lire. In conditiile in care daca il luam din aeroport, in ziua zborului, mă costa 270 de lire.

2 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Poti si din aeroport si online. Dar e mai indicat sa cumperi online din timp, preturile sunt mai bune. Personal nu am cumparat niciodata din aeroport, doar online.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti cumpara si din aeroport dar preturile vor fi astronomice