| alexRE a întrebat:

Am o intrebare, vinerea asta trebuie sa merg intr-o excursie de 3 zile cu clasa la Brasov, si ma gandeam daca imi ajunge doar 600 000 la mine(atat pentru ca e criza si pentru ca is calic momentan) tinand cont de faptul ca, cazarea si transportul le-am platit, iar mancare iau de acasa.
Ce spuneti imi ajung, banii astia cu mine?

3 răspunsuri:
| lorena678 a răspuns:

Iti ajung mult si bine!

| fabiola a răspuns:

Iti ajung daca ai cazarea si masa asigurata si in plus stii sa si economisesti la vremuri de criza! Distractie placuta caci asta conteaza cel mai mult!

| vivi_6895 a răspuns:

Depinde cat cheltui. Daca vrei sa te duci cu telegondola pe Vf. Tampa e 10 lei. Daca vrei sa vizitezi turnurile e 1 leu intrarea pentru fiecare.La Prima Scoala Romaneasca e 5 lei intrarea...Acum depinde daca va mai duce si pe langa Brasov, la Castelul Bran, la Castelul Peles sau Pelisoru in Sinaia sau prin Busteni.Telecabina in Busteni ca sa ajungeti la Babele e in jur de 25-30 lei...Cred ca iti ajung atata vreme cat nu cheltui banii pe tot felul de nimicuriwinking