| eunutuu a întrebat:

Sall! Vinerea viitoare merg in excursie de doua zile si vreau sa imi spuneti si mie niste parodi sau niste filme de comedie(le pun pe psp)

7 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

300 Spartans [ parodia]
Big stan
Up

| Minty a răspuns:

American Pie! dar vezi sa nu fie si profi prin preajma!

| BlueByMe a răspuns:

Meet the spartans(super), scary movie 1, 2, 3, 4(super), date movie, disaster movie, epic movie, american pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, history of the world 1(super), superhero movie, not another teen movie, rat race(super), repli-kate, idiocracy, spaceballs, she's out of my league, valentine's day, grown ups, meet the fockers(super), meet the parents(super), shyrek 1, 2, 3, 4, the spy next door, night at the museum 1, 2(super), zombieland(super), mersi and mrs smith(super), marley and me(superb film)
toate comedii si parodii! sunt ffff frumoase filmele dar le alegi tu dupa trailere
vizionare placuta happy

| BlueByMe a răspuns:

Gasesti mai multe aici:(am uitat sa specific legally blonde 1, 2 si meet steve)
http://www.filmoteca.ro/filme/gen-comedie

| Litlle B a răspuns:

Hmm. ce varsta ai?big grin ca sa stiu ce ti-as putea recomanda
s-ar putea sa iti placa Eurotrip, Slam Band, Miss March, American pie bineinteles.

| atat a răspuns:

Mdea cum ar fi :-acasa la m-am'mare, twillght, new mon, american pie, sper sa iti foloseasca

| atat a răspuns:

American pie, acasa la m-am'mare, twilght, 2012