| IncorrectUsername a întrebat:

..Am si eu o intrebare,in care sa alegeti ceva.Ok, deci sa incepem. Tata imi da 300 de lei, dar eu nu stiu ce sa fac cu ei.Adica,vinerea viitoare este o excursie cu scoala in Bran,si ori merg acolo, ori am decis sa imi iau un procesor nou.Dar ideea este ca nu stiu dintre ce sa aleg.In felul asta de excursii n-am mers niciodata(3 zile) iar procesorul mi-l doresc de vreo 2 ani.Dar eu m-am gandit asa: mai bine imi iau procesorul,apoi de craciun imi iau si placa video(deoarece si aceea este proasta,ma scuzatilaughing ) si apoi,cand mai vine o excursie cu profesoara strang eu bani si vad eu cum fac...Voi ce parere aveti? Ce ar trebui sa aleg? Vreau sa va spun ca tata nu-mi da banii astia atat de des,adica nu mi-a mai dat niciodata atat de mult. Funda!
P.S.:Nu prea as vrea sa merg in excursie pentru ca am auzit niste zvonuri precum ca cine a fost cu doamna aceea in excursie ba a cazut de pe munte, etclaughing

Răspuns Câştigător
| foxAKA47 a răspuns:

Acum depinde de tine bro, daca esti genu de tip care iti place caterinca, fetele, bautura, distractia, sti ce zic big grin... nu rata nici o excursiewinking, daca iti place mai mult sa te joci si sa devi un gamer atunci ia-ti procesoru happy, funda?