| Snow01 a întrebat:

Am o problema cu check-in-ul online.

Mi-am cumparat bilet online de la Wizzair si am incercat sa fac check-in-ul online, am completat datele personale dar cand sa trec la urmatorul pas imi apare:
"În momentul de faţă, operaţiunea de check-in nu este disponibilă în acest aeroport", si nu e chiar adevarat, in ambele aeroporturi am vazut persoane care veneau cu hartiile de check-in online imprimate.

Va rog ajutati-ma daca stiti cum sa procedez, zborul meu e in trei zile. sad
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlinaG a răspuns:

Poti sa faci checkin-ul la aeroport e mai simplu.Trebuie sa fi cu 2 ore mai devreme la aeroport atunci check in ul este deschis, ii dai bagajul, treci de controalele de securitate si astepti o ora jumatate sa te intri in avion...pe urma poti sa te rogi ca la decolare si aterisaj sa nu fie vreo problema big grin

2 răspunsuri:
| AlinaG a răspuns:

Sa fii* scuze

| Snow01 explică:

Desigur. se poate face check-in-ul la aeroport, dar trebuie sa platesti o taxa de 10 euro.
Mersi oricum ca ti-ai facut timp sa-mi raspunzi. happy