| lalaa a întrebat:

Am si eu o intrebare! am auzit la stiri ca in toate statiunile de pe litoral este plin de alge. dar nu s-a spus in care statiuni. cei care ati fost instatiunea venus anul acesta, erau multe alge in apa? mersi mult! fundita

2 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Da, erau multe, in toate statiunile sunt alge in apa, chiar si in Mamaia este plin de alge. Dar nu are nimic daca sunt cateva alge in apa.winking Cel mai bine ar fi sa te duci in statiunea Mamaia pentru ca acolo sunt cele mai putine alge in apa.

| andy_3924 a răspuns:

Mamaia este de obicei plina de alge. Cea mai curata statiune (din cate am vazut pana acum) este Neptun. Urmata de Olimp. Anul trecut n-am vazut alge nici in Vama.