| Adredemesconf a întrebat:

Ați fost în ultima vreme pe litoral? Am auzit ca sunt foarte multe alge, dar as vrea sa știu dacă pe tot litoralul.Eu plec cu familia în vacanta duminica, și am avea cazare în Năvodari(la 3 km N de mamaia). Credeți ca sunt și acolo alge?

Mersi.

1 răspuns:
| weirdkidooo a răspuns:

Am fost acum 2 saptamani, si pot sa spun ca apa a fost chiar placuta in comparatie cu anii trecuti happy Eu merg in fiecare vara la navodari, insa anul asta a fost splendid happy apa curata, nicio alga, nicio meduza. In schimb am vazut un crab minuscul, nu cred ca te deranjeaza happy. Am fost si la Eforie Nord... un singur cuvant : superb happy asa de albastra era apaaa, zici ca nu eram in Romania laughing)
Sper ca te-am ajutat happy