Întrebare recomandată | KaterinaPetrova a întrebat:

Am un buget de 1200 de euro. unde mi-as putea petrece concediul? Nu in Romania big grin

23 răspunsuri:
| musiiic a răspuns:

Tenerife.

neluL
| neluL a răspuns:

Turcia - Antalya
Grecia - Creta
Italia - Sardinia
Spania - Teneriffe
Franta - Coasta de Azur
...si mai sunt, Croatia, Bulgaria, Austria, Elvetia.

| ultrassss a răspuns:

Pentru acest buget iti recomand Grecia sau Bulgaria happy vacanta placuta bafta

| Melcul a răspuns:

Sardegna-Arbatax-Italia

| KaterinaPetrova explică:

Nu cred ca imi ajung banii pentru tenerifelaughing)

| darrio2007 a răspuns:

Turcia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un buget decent. Poti sa iti faci o vacanta oriunde in Europa

| mihai69 a răspuns:

Chestia nu ține numai de buget, ci și de preferințe. Degeaba te-aș trimite în Alpii Austrieci dacă tu vrei morțiș la mare. Sau degeaba ți-aș recomanda un camping excelent pe malul Adriaticii, dacă tu preferi hotel 4 stele (U)AI.
Dă și tu ceva detalii, ca să primești răspunsuri cu adevărat utile.
Eventual, spune-ne pe unde ai fost anii anteriori și unde ți-a plăcut.

| AnaDbv a răspuns:

In Bulgaria, nu o sa iti para rau nici o secunda! happy chiar daca ai alte optiuniuni... daca vrei sa mergi pentru mare, mergi in Bulgaria. e superb!happy

| Robertyz a răspuns:

Santorini

| KaterinaPetrova explică:

Cred ca voi alege Thassos laughing Sau lefkada

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Turcia - Antalya

Apache
| Apache a răspuns:

Depinde daca te duci singur sau mergi cu alte persoane...

Eu unul as merge la Roma.

| LunguAndreea23 a răspuns:

Eu zic Germania are multe locuri de vizitat Spania, Madrid, Bulgaria sper ca te-am ajutat. Cer funda!

| Kiniee a răspuns:

In Grecia, este foarte frumoasa :d

| mihai69 a răspuns (pentru KaterinaPetrova):

Lefkada e mai frumoasă. E ceva mai departe, dar merită efortul.

| Allison2009 a răspuns:

Italy.

| curioasa123 a răspuns:

In Bulgaria

| ionescuandrada2000 a răspuns:

In Italia este super!

| BiuL a răspuns:

Egipt, Antalya, Coasta de Azur sau fa o croaziera.

| musiiic a răspuns (pentru KaterinaPetrova):

Am mers în Tenerife. Am platit 150 de euro pentru un apartament, 4 persoane, 6 nopţi şi 7 zile big grin.

| Mirelaa90 a răspuns:

Thailanda happy e fff frumos si ieftin. scump e doar biletul de avion