| RaduuuxD a întrebat:

Am voie cu un pachet de tigari desfacut in avion ( ro - ger, Lufthansa )?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pana la prabusirea intentionata a avionului companiei Germanwings care apartine de grupul Lufthansa, se permitea sa ai un pachet de tigari in geanta de mana. Acum, dupa tragicul eveniment, nu stiu --- verifica pe site-ul companiei :http://www.lufthansa.com/ro/en/Baggage-overview

5 răspunsuri:
| qxeenbee a răspuns:

Nu lol bineinteles ca nu laughing. E mijloc de transport si ai dauna sanatatii pasagerilor. Ai voie sa il ai la tine, ca bagar or smt, dar nu si sa fumezi in timpul zborului

| RaduuuxD explică:

Ma refeream daca am voie sa il am desigilat cu mine in bagajul de mana, nu fumez pe avion laughing

| RaduuuxD explică (pentru qxeenbee):

Ma refer daca am voie cu el desigilat in bagajul de mana

| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce nu?!?