| dariusbumbescu a întrebat:

Am un pachet de tigari Kent 1 si il am de o saptamana. Bine inteles l-am desfacut si am fumat si eu vreo 10 tigari din el. Dar intrebarea este: Dupa o saptamana il mai pot fuma sau au expirat tigarile?

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Sunt bune tigarile, stai linistit poti sa le fumezi. Cei care le tin la magazin cateva saptamani cum sunt?! Si ele intr-un final sunt fumate.
Pa, pa!

1 răspuns:
| Mandarinaa a răspuns:

Sunt bune! :*
Tigarile nu expira! Ele nu mai pot fii consumate doar daca se uda.