| RoberTBaaH a întrebat:

As dori sa plec cu tatal meu anul viitor la mare, si ne-am hotarat sa mergem in Turcia. Este bine?:d

10 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Orice locatie are ceva de aratat! happy

| trisoru a răspuns:

Caine, telefon, vacante...aia viata happy statiunea turistica Alanya e cea mai frumoasa!

| Fulbaster a răspuns:

De ce nu ar fi bine?

| tranquilaaa a răspuns:

Da, de ce nu? Am fost acolo si e foarte frumos.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E bine daca ai cu ce compara, adica sa fi fost la bulgari, la greci, la croati, la noi in delta

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Noi să decidem dacă e bine? Atâta timp cât vă permiteţi şi chiar vreţi să mergeţi acolo de ce nu ar fi bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e foarte bine! Daca v-ati convis ca acolo vreti sa mergeti si va permiteti, este foarte ok!

| david1234567890 a răspuns:

Sal RoberTBaaH!
E foarte bine în Turcia, am fost și eu anul ăsta. Și da, e foarte bine. Sunt prețuri ok în Turcia.
Baftă!

| vinusipaharu a răspuns:

Da, e super tare Turcia.

Apache
| Apache a răspuns:

Banuiesc ca in Antalya, nu?

Preturile nu sunt rele....si nici conditiile.