| Lola200228 a întrebat:

Anul viitor voi da bacul și m-am hotărât sa dau la Facultatea de Psihologie Din Cluj Napoca UBB, as dori sa ii întreb pe cei care sunt deja studenti acolo sau care stiu ceva despre admitere, ce ar trebui sa invat.
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Probabil va fi ca anul ăsta, admitere "online" după medii și alte chestii ce nu necesită prezența fizică. Concentrează-te pe bac!

| Katie1356 a răspuns:

Admiterea consta intr-un test grila din psihologia de clasa a X-a. Poti gasi mai multe informatii direct pe site-ul lor, unde sunt si indicate manualele din care ei recomanda sa inveti. Mult succes!