| Sonofawitch a întrebat:

As vrea la vara sa vizitez america sau canada
Cine a fost... unde v-a placut mai mult si v-ati simtit mai in siguranta?
M-as duce in ambele dar cred ca e mai greu cu viza

Răspuns Câştigător
| alexandrurza a răspuns:

Eu cred ca e mai frumos in america eu am fos in amandoua si le-am vizitat in america ai ce vedea este incredibil de frumos sunt multe locuri frumoase....iti urez calatorie placuta! imi dai funda?

6 răspunsuri:
| Sonofawitch explică (pentru alexandrurza):

Unde te-ai simtit mai in siguranta?

Janina
| Janina a răspuns:

Sora mea a fost 3 luni in SUA si a venit doar cu amintiri frumoase.

| alexandrurza a răspuns:

Cel mai frumos a fost cand ne-am oprit la o statue xiandra unde era inconjurata numai de banci si era un cerc din statuete cu pisici a fost uimitor

| alexandrurza a răspuns:

Lasa-mi mesaj cu facebookul tau si iti trimit poze cum este'!

| Jeezy a răspuns:

In america...in canada e frig de mori!(in canada nu am fost dar stiu laughing )

| zlatan44 a răspuns:

Iti sugerez sa te duci in Canada.eu am fost in ianuarie 2015 si sa stii ca dormeam in frigider fiindca era mai caldhappy