| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi pentrec concediul urmator in Noua Zeelanda, dar nu stiu la ce riscuri sa ma astept. Cum e pe-acolo, stie careva?

2 răspunsuri:
| Ecaterina a răspuns:

Noua Zeelanda e o destinatie exotica si totodata neobisnuita.
Cu o combinaţie unică de stiluri culinare şi vinuri de calitate.

| rhea a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la o agentie de turism sa ceri un catalog cu oferte si prezentarea tarii.pe net exista forumuri de turism in care fiecare turist posteaza impresii, poze etc, incearca sa gasesti si asa ceva, plus pagina oficiala de turism a tarii respective.