| kidaa a întrebat:

As vrea sa plec undeva de craciun. ce variante aveti in afara de viena?

7 răspunsuri:
| Beatrice a răspuns:

Paltinis, Brosov, Sovata, Sinaia...

| PopStarInMyMind a răspuns:

Pai...
Daca vrei sa faci cumparaturi si sa vizitezi muzee si alte chestii, ai pute sa mergi in Paris.
Daca iti place sa schiezi ai putea merge undeva prin Alpi(cel mai bine prin Elvetia).
Daca vrei sa petreci un Craciun adevarat, ai putea sa mergi in SUA! Nu stiu de ce, dar eu consider ca in America este cu adevarat spiritul Craciunului!
Sau... daca vrei sa uiti de frig, ai putea alege o destinatie Exotica cum ar fi Australia si sa-ti petreci Craciunul pe plaja!
Stiu ca ti-am dat destinatii cam scumpe, dar eu zic ca merita si oriucum, se gasesc la agentiile de turism tot felul de oferte la preturi de criza!winking
Sper ca te-am ajutat!

| ingerasdragalas a răspuns:

Sunt multe locuri frumase in tara poti sa mergi la:Chieia; Prahova; Predeal; Busteni; Paltinis; Poiana Pinului etc.

| AnaEindragostita a răspuns:

Australia

| Bot a răspuns:

La Paris

| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna
Pai daca dispui de foarte multi bani poti sa alegi una dintre urmatoarele tari Norvegia, Suedia, Danemarca o sa te distrezi pe cinste cu nordiciwinking
Poti sa mergi in Germania nemti au renumitele targuri de Craciun in Munchen Berlin iti recomand
Daca vrei sa mergi cu persoana iubita poti sa alegi Paris
Si ultima varianta Brasov
Pana la urma nu conteaza unde mergi conteaza sa te simti bine.
Sarbatori Fericitebig grin

| Funditsa a răspuns:

Du-te in Sibiu. SUnt super oferte!