| FamousGirl4 a întrebat:

Urmeaza sa plec la Viena impreuna cu mama si ceva prieteni. Pe 29 plecam ajungem seara, dormim undeva in Budapesta, Ungaria. Iar ziua urmatore vizitam Ungaria. Dar din cate am inteles eu, ai mei vor in Parndorf, duminica?! Nu stiu daca e deschis dar, ma rog. As vrea sa imi spuneti despre preturiile din aceasta perioada (30, 31, 1 noiembrie-decembrie), si la ce magazine considerati ca preturiile sunt accesibile. Si, piata de craciun din centrul Vienei? Va rog daca imi puteti descrie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ilincaa a răspuns:

Din pacate nu am vazut intrebarea asta inainte sa pleci tu in Austria, abia acum am vazut-o.
Pana la urma ai mai fost la Parndorf? Daca da, spune-mi si mie ce ai cumparat sun curioasa! Daca nu, iti pot povesti eu cum e la Parndorf, si DA merita, mi-am luat multe lucruri de la Burberry, foarte reduse fata de pretul actual si o centura Gucci la 50 de euro!
Parndorf chiar merita!