| maia_1923 a întrebat:

Ati facut rezervari pe www.hostelsclub.ro? E sigur? Ce tip de card imi recomandati pentru rezervare?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu dar am cativa colegi care au facut. Pentru orice fel de cumparatura on-line este bine sa-ti faci un card de debit pe care sa pui ceva ceva ca sa te ia in serios cel la care faci reervarea. Nu folosi cardul de salariu sau un card de credit.

| Zino_Andreea_1987 a răspuns:

Da, este sigur si conveniet. Am folosit Mastercard si Visa si nu am avut probleme