| Dyana1603 a întrebat:

Ati fost in Londra? Daca da, cum vi s-a parut? Eu merg la vara si as vrea sa stiu parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| elysi a răspuns:

Da, am fost cam cu 2-3 ani in urma. E foarte frumos, dar e un oras extrem de mare si ai foarte multe obiective de vizitat. Adica eu am umblat prin oras de dimineata pana seara, in fiecare zi, timp de 7 zile si tot nu am reusit sa vad decat esentialul. Trebuie neaparat sa faci un tur cu autobuzele etajate, e foarte frumos.

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Plina de indieni, marocani, negri.Aglomerata ziua si noaptea drogata[dealeri si drogati la tot pasul].

| Twixi a răspuns:

Da,am fost. E frumos, dar e aglomerat.Am stat doar o zi, deci nu am putut vizita mare lucru, am avut si vreme urata. Have fun!