| mihaela_5389 a întrebat:

Cine a fost in Bahamas? cum vi s`a parut?batting eyelashesas vrea sa merg si eu in vara! s`au daca stiti! va pupiq:*. multumesc:*!

2 răspunsuri:
| dewix a răspuns:

Alooo, fara suparare, e crizaa! Lumea din Romania moare de foame si tu te duci in Bahamas?
Si nu te lua de mine, dar asta e adevarul.

| mihaela_5389 explică:

Dao Dracu de criza.in romania la fel cheltuiesti daca mergi la marestraight face! ma rogstraight face! cat este si cazarea, trebuie sa mananci, pmn! Dai m`ai mult! 1, 290 de euro! ai mancare, cazare, si transporthappy! si este alta lume! decat in Romaniaoh go on! MERITA ZIC EUwinking!