| Andreea9222 a întrebat:

Ati fost sau ati auzit ca a mers cineva la acest hotel? Daca da spuneti-mi va rog impresii despre conditii: http://www.europatravel.com.ro/index.php?unde=vacante&ti d=299549

App e scumpa mancarea in statiune?
Va rog cat mai multe detalii
funda mare

2 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Nu am fost. Dar in Albena este ALL-INCLUSIVE ...deci mananci la hotel "cat incape". Nu exista restaurante in statiune decat pentru cei care nu sunt cazati...adica oricine poate sa manance dar daca nu vrei sa faci indigestie mai bine te abtii.

| znstr a răspuns:

Cum zice si Botsy4games big grin nici eu nu am fost, dar a fost o buna prietena asta-vara in Bulgaria la hotel Albena happy
Din cate am inteles, acolo vin foarte multi straini, din te miri ce tara, cat despre mancare, e All-inclusive, mananci cat vrei, cand vrei.