| AnonimusGirl a întrebat:

Ati mai facut rezervari pe booking.com? Este un site de incredere? Multumesc!

7 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Sa stii ca este foarte bun site-ul.Mereu cand merg in vacanta acolo rezerv.

| AnonimusGirl explică (pentru KubetiiOO):

Multumesc! Cred ca asa am sa fac si eu. Este greu sa rezervi? imi poti spune mai multe te rog?

auran
| auran a răspuns:

Este ok si de incredere situl dar, se intampla uneori sa nu stie nici ei tot adevarul despre locatiile respective...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e OK. Dar vezi sa cauti si pareri/preturi comparative pe tripadvisor, la aceiasi oferta, cand te hotaresti, deseori booking are preturi mai mari decat ceilalti.
Cand te hotaresti, intri pe butonul de Book now, completezi formularul, eventual platesi online cu un card fondul initial cerut, si gata!
Nu uita sa-ti printezi toate detaliile tranzactiei, sa poti sa o arati la sosirea la hotel.

| KubetiiOO a răspuns (pentru AnonimusGirl):

Nu,mie nu mi se pare greu de rezervat.pai intri pe site, iti cauti hotelul dorit dar mai intai completezi (FARA sa rezervi) perioada care ti-ar placea sa stai acolo si dai cautare si iti zice acolo tarifele si daca este ocupat in acea perioada sau daca nu.e un site bun, dupa parerea mea

| BombonicaXD a răspuns:

Da.Este foarte de incedere, ti-l recomand.

| Alvy a răspuns:

Trebuie sa ai grija ca la unele rezervari iti cere cadrul si daca nu ajungi sa te cazezi iti iau garantie