| anonim_4396 a întrebat:

Si-a rezervat cineva camere de pe Booking.com? Este de incredere site-ul?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Eu am apelat in aceasta vara la acest serviciu si a mers totul ca la carte. Am facut o rezervare la un hotel din centrul Barcelonei si dupa 30 de minute dupa ce am facut rezervarea online am sunat la hotel si au zis ca totul e ok si pot sa vin sa ma cazez. Vacanta placuta!

| antonius74 a răspuns:

Nu folosesc acest serviciu, dar cunosc niste persoane care o fac si nu s-au plans pana acum niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Personal chiar il recomand deoarece am efectuat rezarvari la hotel, anul trecut si anul acesta, cu ocazia deplasarilor (in Paris ( de 2 ori, Viena de 2 ori si de 4 la bulgari). Intotdeauna le-am solicitat oferte, le-am achitat, mi-au transmis prin posta factura si nu am intampinat greutati la hotelurile rezervate. Daca ai retinere in privinta lor, desi este normal, te poti deplasa la sediul lor.Eu nu m-am deplasat niciodata.

| ioanab_2363 a răspuns:

Recomand situl.Sunt profesionisti, informatii multe si nu am avut nici o problema in cele 5 rezervari facute prin intermediul lor