| SingleForOne a întrebat:

Ați prefera să trăiți în cel mai bun oraș din România (unde ați spune "e mai bine decât în străinătate, indiferent de succesul pe care l-ai putea dobândi") SAU într-o țară dezvoltată (unde ați spune "e mai bine de 1000 de ori, nu aș putea avea viața asta într-o sută de ani în România")?

4 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bacău tot restul vieți mele pentru tot deauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunde. Mie imi place la Timisoara si poate Cluj dar tot e Romania.

| goguPatent a răspuns:

Sa fim seriosi... Nu exista oras din Romania sa aiba infrastructura unei tari dezvoltate din vest incat sa iti poata oferi aceeasi calitate a vietii

| Simpatic a răspuns:

Nu exista oras din Romania comparabil cu orase dezvoltate din tari straine deci e greu de ales, in schimb mie imi place orasul meu (nu dau nume ca am multi hateri) dar si sa mai pot din cand in cand sa vizitez cateo tara straina ca e altceva.