| LanguageMaster a întrebat:

Cehia este o țară mai dezvoltată ca România?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut.
Au infrastructura, au salarii mai mari, stiu sa iti promoveze patrimoniul, stiu sa in conserve, sunt in Schengen

| relian a răspuns:

Tot rahatu ala, is si aia slavi, asa ca au gindirea aia de rus primitiv, chiar de stau ei intra alte natii mai bune.Doar se cred ei mai altfel, li se pare numa laughing

Se pare ca tot ceau atins slavii a stia pute laughing au contaminat cu rahat pe toti ce au avut legaturi.Ei arabi, turcii, asa le este natia, grijania lor de banditi laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Sa zicem că da, sa speram că nu.
Având în vedere că e mai mica decât noi și are o populație redusă în comparație cu a noastră, tind sa cred că nu e neapărat.

| StoicAnalysis a răspuns:

Am dat o scurta privire peste wikipedia si aparent, pare mai dezvoltata decat noi.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Categoric, da.

| DoubleSpacyDaddy a răspuns:

Cre ca da