| xdiduuu a întrebat:

Auziti voi ati fost in spania? vreau sa-mi spuneti cum este va dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

Da, intr-un orasel din Barcelona.este foarte frumos, oamenii sunt primitori...peste tot e curat.vara este foarte cald. marea foarte sarata

4 răspunsuri:
| iRaul a răspuns:

Ca peisaj e superb, nota 15.
Am fost in Madrid, e foarte frumos, multe lucruri de facut, dar daca vrei sa le faci, iti trebuiesc bani, poate e asa numai in Madrid, dar zic si eu ce stiu. happy
E frumos, daca vrei sa mergi in vacanta, e superb, ai ce face.

| xdiduuu explică (pentru iRaul):

Multumesc pentru raspuns dar la tine nu apare sa dau funda oricum multumesc

| iRaul a răspuns (pentru xdiduuu):

Nu fac chestia asta pentru funde. happy

| xdiduuu explică:

Mersi frumos