| Limonada_5771 a întrebat:

BUNA :*
Auziti va rog sa imi spuneti cum pot impresiona un baiat, adica nu sunt asa de maarelaughing si nu vreau sa fiu chiar asa de disperata sau obsedata pur si simplu. FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Pai,ce ar fi sa nu mai fi tu asa de obsedata, si sa il lasi pe el sa te observe si sa vina la tine.altfel nu rezolvi nimic sincer, cred ca e o parere sincera si merita respectata. Funda?

3 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Nu trebuie sa il impresionezi sa te iubeasca happy fii tu insati iar daca el te place va veni singur la tine. stiu. nu pare prea incurajant dar asa este. happy incearca sa petreci timpul cu prietenii in prezenta lui. poate a prieteni care il cunosc ^^. daca nu te place degeaba incerci sa arati cat de grozava esti (sa il impresionezi) tot nu ii va schimba parerea. =).

| julia221 a răspuns:

Nu e nevoie sa impresionezi. pentru ca daca nu il cunosti nu sti cum o va lua si majoritatea nu o iau de buna. Si trebuie sa ai grija sa nu pari obsedata, cum spui si tu... Deci in fond ar cam trebui sa-l lasi pe el sa te descopere

| danacatalina a răspuns:

Pai un baiat se impresioneaza prin tinuta, finete si inteligenta desii unii isi doresc fete cat mai proaste una e ce ii impresioneaza si alta e ce isi doresc, incearca sa fii mai pitzi asa ca asta se cauta