| razadeluna a întrebat:

Aveti ceva planificat pentru vacanta sau concediul de vara? unde? eu m-as duce in Delta

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MisterKat a răspuns:

Eu am BAC-ul in vara dar as vrea sa merg si la mare dupa...

| Alisa a răspuns:

Da, Eu acum locuiesc in Londra, si la vara vin in Romania. Voi merge la munte, la mare si voi vizita cat mai multe Manastiri.

lolita
| lolita a răspuns:

In vara nu pot pleca niciodata, ne ocupam de afacerea familiara care produce bani doar in vara. am norocul ca pot pleca cand vreau unde vreau (mai putin vara) dar anul asta nu cred ca vom ajunge prea deparete deoarece astept un bebe si voi sta mai mult pe acasa.

| gloria a răspuns:

Eu vreau undeva unde locuiesc putini oamenistraight facedar nu insula pustielaughing poate undeva la munte sau o insula cu putini locuitorithinking undeva in Grecia credhappysi am fost si in Delta de multe oribig grinsuperb dar am o problema cu tantariicrying in rest e marfa daca stii sa si pescuiesti:Xbig grin

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu stiu ce o sa fac la vara thinking planuiesc cu familia mea sa mergem nudeva prin Frantabig grin iti recomand sa te duci in Deta...este superb, eu am fost 2 ani la rand in Sf. Gheroghebig grin dar deja devine plictisitor pentrua ca nu sunt foarte multe de vazut dar daca te duci pentru prima data o sa ti se para totutl magnific.si daca nu iti place pestele nu te mai duce ca acolo numai asta mananci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vara vreau sa ma bucur de soare, sa stau cel putin 5 zile din 7 la bronzat, sa ma balacesc... Mi-am propus sa merg cateva zile si la ai mei, intr-un superb satuc de munte, unde o sa stau la plaja ( laughing ). Neaparat vreau sa merg si la mare, nu conteaza unde...In mare, soare sa fie si vacanta o sa fie perfecta!

daniela
| daniela a răspuns:

Salonic, paralia, atena, peloponez, meteore, alexandropolis, istambul, nesebar, balcic, contanta -15- 18 zile

Răspuns utilizator avertizat
| asdffghjjkl a răspuns:

Pai da...si noi am vrea sa mergem in delta foarte mult dar nu stiu... sper sa mergem big grin ciar daca sunt fata ador pescuitul big grin

| www.ditoate.ro a răspuns:

Chiar iti recomand! Du te la Sulina ai si mare si delta si e mult mai linistit decat la constanta.