| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Ce planuri aveti pentru vacanta/concediul din vara asta? big grin Funditaa :X

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Mers la mare, la sala, inot, sa invat breakdance; x tenis de camp :X

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi fac planurile atunci, când urmează să intru în concediul.
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

Bună Fetiiitsa,
Păi aş vrea să vizitez multe locuri şi să cunosc oameni noi. Vreau să vizitez mânăstiri, cum sunt cele de la Suceava. Ei bine am zis deja un loc pe care îl vizitez: Suceava. Mie mi se par locuri foarteee frumoase în acea localitate. Este o localitate cu multe lucruri vechi, case ale poeţilor, muzee, munţi, etc. Aş vrea să citesc mai mult, să mă informez despre diferite categorii. Vreau să mă duc la salină, nu este cine ştie ce, dar ajută la sănătate. La felix-Herculane, sunt locuri frumoase şi nu foarte aglomerate, cum sunt la mare. Şi în rest, mai îmi planific pe parcurs. Multă distracţie! laughing

Baftă!

| ch0c0latemix a răspuns:

La mareeeeeeee>big grin

| yinna a răspuns:

Buna eu ma duc din nou in Italia dar o sa am parte de o experienta noua pentru ca ma duc cu avionul :X

| cosmiinalove a răspuns:

In italiaaa.[La tataa]

La mareeeeeee:X

La munteebig hug

La buniciibig grin