| adx a întrebat:

Azi am prins control, da stiu ce pacat doar ca mi-am dat adresa completa si dupa am fugit ce se intampla primesc amenda?

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Trebuia sa-ti bagi castile in urechi dadeai muzica la maxim si nici nu-l bagai in seama, ori te faceai ca esti surd si nu auzi, ori te dadeai drept un turist si il luai in franceza sau spaniola etc...sigur era un imputit care daca ii ziceai 2 cuvinte in franceza te si lasa in pace

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Cam așaceva, cine vă pune mă să umblați pe blat? Nu știi că se spune transportul public NU e gratuit.